فروشگاه اینترنتی بگ ریزان
دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  اهمیت بسته بندی در تبلیغات

  آشنایی با اهمیت بسته بندی در تبلیغات

  تبلیغات یک جزء حیاتی از هر کسب و کار محسوب می‌شود و اهمیت بالایی دارد. با توجه به رقابت شدید در بازارهای امروزی، ارائه محصولات و خدمات به شکلی منحصر به فرد نقش بسزایی در جذب مشتریان و افزایش مبادلات تجاری دارد اما حتی با بهترین استراتژی‌ها و محتواهای تبلیغاتی، اگر بسته بندی مناسبی نداشته باشند تأثیر مطلوبی در مخاطبان به دست نخواهند آورد.بسته بندی مناسب به مخاطبان پیامی قوی و مؤثر ارسال می‌کند و اولین تجربه‌ای است که در مورد محصولات به ذهن مخاطبان القا می‌کند و اگر بسته بندی متناسب با کسب و کار همچنین تمامیت برند باشد، اثر مثبتی در تصویر ذهنی مشتریان ایجاد خواهد کرد.

  تأثیر اولیه بسته بندی در تبلیغات:

  بسته بندی جذاب و خلاقانه قادر است راهبردی برای جلب توجه مشتریان به محصول یا خدمات باشد.

  مشارکت در ارتباط احساسی:

  بسته بندی مناسب احساسات خریداران را تحریک و ارتباط احساسی با محصول را ایجاد می‌کند.

  شناسایی مشتریان هدف:

  در ابتدا لازم که مشخص شود که محصولات و خدمات برای چه کسانی طراحی و ارائه می‌شوند با توجه به این اطلاعات بسته‌بندی و تغییرات لازم برای جذب آن‌ها انجام می‌شود.

  جذابيت بصری:

  استفاده از طرح‌ها و رنگ‌هاي مناسب در بسته بندي يك محصول مي‌تواند آن را به صورت بصری جذاب کند همچنین به کار بردن تصاویر و لوگو در بسته‌بندی بر اعتماد خریداران تاثیر گذاشته و باعث ایجاد حسی رضایت بخش در آنها می‌شود در حقیقت این امر به ارتباط احساسی محصول کمک می‌كند سبب بهتر ديده شدن آن محصول از ميان رقبا مي‌شود.

  ارتباط كالا با برند:

  بسته بندي مي‌تواند ارتباط بين كالا و برند را تقويت كند استفاده مناسب از لوگوها الگوها در بسته بندي مي‌تواند در تبليغات و ترويج برند كمك شاياني بكند. مانند فولدر تبلیغاتی بگ ریزان یکی از گزینه‌های مناسب ارتباط کالا با برند است.

  اطلاعات در بسته بندی:

  نوشتن پاره‌اي از توضيحات در مورد محصولات يك فروشگاه بر روي بسته بندي مي‌تواند اطلاعات مفيدي از آن‌ها را در اختيار ما قرار دهد كه سبب سهولت در تصميم گيري مي‌شود.

  نمایان شدن ارزش افزوده:

  بسته بندی زیبا می‌تواند ارزشی افزوده به محصول اضافه کند به طوری که بسته بندی با کیفیت به مشتری نشان می‌دهد محصول درون نیز با کیفیت است.

  دستیابی به هدف بازاریابی:

  با استفاده صحیح از بسته بندی، می‌توان به شیوه‌ای منحصربفرد و هدفمند به تبلیغات خود پرداخت ونتایجی مطلوب بدست آورد. ترکیب رنگ‌ها، نوع فونت و نشانه‌های تجاری دربسته بندی، نقش مهمی درایجاد هویت برند و تداعی ارزش‌های موردنظر بازاریابی دارد.

  حمایت از محصول:

  بسته بندی متناسب با نوع محصول، به حفظ آن کمک می‌کند. با ایجاد بسته بندی مناسب، می‌توان از خرابی و صدمات جلوگیری کرد و درنتیجه مشتریان بیشتری راجذب کرد.

  ترویج برند:

  بسته بندی قدرتمند و شناخته شده می‌تواند بهتر ترویج برند یک شرکت کمک کند قالب وطرح بسته بندی باعث می‌شود تا نام وعلامت تجاری به خاطر بماند و مشتریان برای خرید مجدد به شما بازگرداند.

  استفاده از مواد با کیفیت:

  بسته بندی با استفاده از مواد با کیفیت و محافظت کافی برای محصول، اعتماد مشتریان را به شرکت یا برند افزایش می‌دهند و همچنین می‌تواند برای تبلیغات مؤثرتر و دوام بیشتر در ذهن مخاطبان نیز مفید باشد. بگ ریزان از پارچه اسپان باند باکیفیت در بسته بندی خود استفاده می‌نماید.

  ایجاد تشویق برای خرید:

  بسته بندی جذاب و منحصر به فرد ممکن است به مشتریان دستاوردها و مزیت‌های خود را نشان دهد که باعث تشویق بیشتر به خرید محصول می‌شود.

  نقش بسته بندی در نام تجاری:

  گاهی اوقات ما یک برند یا نام تجاری را به واسطه بسته بندی آن‌ها می‌شناسیم به طور مثال دلستر و بسکوییت ساقه طلایی سال‌ها است که به خاطر بسته بندی آن‌ها نامشان را به خاطر داریم.

  • ایجاد تفاوت با دیگر محصولات توسط بسته بندی:
  • یکی از فواید بسته بندی ایجاد تمایز با دیگر محصولات مشابه می‌باشد که هر چقدر خلاقانه‌تر باشد افراد بیشتری را برای خرید جذب می‌کند.
  • تسهیل حمل و نقل:
  • بسته بندی باید به گونه‌ای باشد که جا به جایی محصول را برای خریدار آسان‌تر کند و فرد بتواند به سهولت آن را با خود حمل کند.
  • حفاظت از محیط زیست و ایمنی:
  • در بسته بندی باید از موادی استفاده شود که کمترین آسیب را به محیط زیست برساند و بهتر است با مواد برگشت پذیر به طبیعت ساخته شوند اینگونه توجه حامیان محیط زیست نیز به آن برند یا فروشگاه جلب می‌شود.

  بهبود و بهینه سازی بسته بندی در تبلیغات برای هر کسب و کاری ضروری است. شما می‌توانید با خریداری ساک دستی پارچه‌ای از بگ ریزان حسی حرفه ای و کیفیتی بالا را به محصول خود اضافه کنید.

  انصراف از نظر
  آرشیو بلاگ