فروشگاه اینترنتی بگ ریزان
دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  چاپ ساک پارچه ای

  آشنایی و اهمیت چاپ ساک پارچه ای

  ساک دستی پارچه‌ای یک محصول تبلیغاتی بسیار کاربردی است که به عنوان ساک خرید، ساک تبلیغاتی و بسته‌بندی استفاده میشود. جنس آنها از پارچه سوزنی یا اسپان باند است لذا دارای استحکام و زیبایی بالایی هستند و می‌توانند به مدت طولانی مورد استفاده قرار بگیرند. ماندگاری بیشتری نسبت به شاپینگ بگ‌های کاغذی و نایلونی دارد. ساک دستی پارچه ای می‌تواند با چاپ سیلک در قسمت رو و پشت ساک دستی تزیین شود. سایزهای مختلفی برای ساک دستی پارچه‌ای وجود دارد و قیمت‌های موجود برای آن‌ها در جدول قیمت گذاری‌شده‌اند. با استفاده از ساک دستی پارچه‌ای میتوانید به صورت آنلاین سفارشات طراحی و چاپ خود را ثبت و پیگیری کنید.

  طراحی و چاپ ساک‌ پارچه‌ای باید متناسب با فرآیند چاپ سیلک باشد و ابعاد آن معمولا به عنوان محدودیت مهمی برای طراحان و چاپگرها محسوب می‌شود و باید طراحی‌ها و طرح‌های مورد نظر، در این محدودیت‌ها قرار بگیرند.

  چاپ سیلک و مراحل چاپ ساک دستی پارچه ای

  چاپ سیلک یا چاپ اسکری رایج‌ترین روش چاپ روی ساک دستی پارچه‌ ای تبلیغاتی است .توسط ژاپنی‌ها به دنیا چاپ وارد شد و با مرور زمان در سراسر جهان مورد بهره برداری قرار گرفت. کارکردن با این دستگاه بسیار آسان و ساده می‌باشد و همچنین فضای کمی نیز اشغال می‌نماید.
  بطوریکه این روش برای پارچه‌های سوزنی اسپان باند طوری انجام می‌شود که تصویر مورد نظر و یا برند تبلیغاتی روی توری یا همان شابلون در قالبی ثابت شده و قسمت‌های دیگر بجز آن با یک موم پوشیده می‌شود. سپس مراحل اسکرین صورت می‌گیرد. به بیان دیگر رنگ به سطح توری هدایت شده و چاپ صورت می‌گیرد. چاپ سیلک با توجه به امکانات مراکز چاپ در دو نوع ذیل صورت می‌گیرد.

  • چاپ دستی
  • چاپ با دستگاه تمام اتوماتیک

  چاپ سیلک دستی و اتوماتیک در موارد زیر تفاوت دارند:

  • تعداد چاپ
   سرعت چاپ
   کاردک کشی
   دقت و سرعت بالا در اتوماتیک

  مزایای و کاربرد چاپ سیلک روی ساک پارچه ای:

  از آنجا که انواع ساک‌ پارچه‌ای به عنوان هدایای تبلیغاتی نیز استفاده می‌شوند. این کالا می‌توانند لوگو و نام برند را به خوبی نمایش دهند و تاثیرگذاری بر برندسازی و رضایت مشتریان داشته باشند. چاپ ساک پارچه ای این امکان به مشتریان اجازه می‌دهد تا طرح مورد نظر خود را روی آن انتخاب کنند و آن را با استفاده از فناوری چاپ سیلک بر روی سطح ساک اعمال کنند چراکه هدف اصلی استفاده از آنها در تبلیغات، افزایش شناخت برند و جذب مشتریان جدید است.

  چاپ سیلک بصورت تک رنگ و 4 رنگ می‌باشد که تمام رنگ‌ها با بالاترین کیفیت عرضه می‌گردد. چاپ 4 رنگ بیشتر برای لباس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  مراحل چاپ سیلک روی ساک پارچه ای:

  قبل از فرآیند چاپ سیلک همانطور که به آن اشاره کردیم نیاز به اقداماتی جهت آماده سازی داریم.

  شابلون: تهیه توری شابلون است. هرچند این توری شابلون دارای سوراخ‌های بیشتری باشد کیفیت تصویر چاپ شده بیشتر می‌شود. جنس توری شابلون بسته به نوع چاپ معمولا از ابریشم یا پلی استر است.

  میز نوری UV و یا ساده

  دسته رابر

  لاستیک اسکوجی

  رنگ‌های چاپ

  تمامی کارکنان باید به مراحل چاپ و روند کار آشنایی کامل داشته باشد و پس از چاپ سیلک مرحله خشک کردن کار که از اهمیت بالایی برخوردار است به درستی انجام گیرد. چراکه با دقت بصورت کامل خشک نشود و رنگ بر روی پارچه فیکس نشده باشد ممکن است خسارات زیادی به کار مشتریان وارد شود.

  خشک کردن چاپ سیلک روی ساک دستی پارچه ای سوزنی

  در گذشته خشک کردن چاپ سیلک درون یک فضای باز و هوای آزاد صورت می‌گرفت. که با توجه به پیشرفت زمان و افزایش تکنولوژی و نیز وجود مشکلاتی نظیر سردی و گرمای هوا و .... امروز از قفسه‌های خشک کن استفاده می‌کنند. این دستگاه خشک کن دارای طبقات زیادی است که با قرار دادن پارچه‌های چاپ شده در آن خشک شدن آن‌ها با دقت و کیفیت بالایی انجام می‌گیرد.

  کاربرد چاپ سیلک ساک دستی پارچه ای سوزنی

  امروزه از چاپ سیلکدر بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. از مهمترین کاربرد آنها در صنعت تبلیغات و چاپ هدایای تبلیغاتی می‌باشد. از دیگر موارد چاپ می‌توان به صنایع زیر اشاره کرد:

  • تولید مواد غذایی
  • صنایع پزشکی
  • محصولات آرایشی بهداشتی
  • ظروف یکبار مصرف
  • وسایل‌های ورزشی و بازی
  • پوشاک
  • و ....

  هزینه انجام چاپ سیلک روی ساک دستی پارچه ای

  با توجه به کیفیت چاپ سیلک این صنعت دارای قسمت‌های متنوعی موجود هستند. از عوامل موثر در هزینه چاپ سیلک موارد زیر می‌باشد:

  • جنس صفحه
  • کیفیت کار
  • جنس رنگ
  • حجم بکار رفته رنگ
  • نوع و کیفیت شابلون   َ
  مشاهده به عنوان جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  چاپ ساک پارچه ای

  هشدار

  جستجوی شما نتیجه ای در بر نداشت!